Aplikace nehtových tipů

Jak si správně nalepit tipy

Také k vám příroda nebyla příliš štědrá, a co se nehtů týče, rozhodně vás neobdarovala perfektním tvarem ani úctyhodnou délkou? Říká se, že nehty jsou naší vizitkou a zvláště ženy, které přichází často do styku s lidmi, si dávají záležet na jejich perfektní úpravě a dokonalém vzhledu. Ačkoli nehty představují jen malou část vašeho těla, nemyslete si, že nejsou vidět. Ba naopak je to jedna z prvních věcí, které si na vás vaše okolí všimne během několika málo vteřin. Stačí jedno podání ruky a je jasné, zda svým nehtům věnujete dostatečnou péči, zda se o ně staráte, nebo jestli je vám jejich stav naopak úplně lhostejný.

Nehtové tipy >>
nehtove-tipy

Dokonalé nehty z pohodlí vašeho domova

Nastala ve vašem životě situace, která si vyžaduje perfektní vzhled se vším všudy – tedy i dokonale upravenými nehty? Nechcete-li utrácet nekřesťanské peníze za návštěvu nehtového studia, vykouzlete si nádherné nehty sami doma. Není to těžké a určitě to zvládnete i vy! V dnešním článku vám ukážeme snadný postup jak si nalepit nehtové tipy. Pamatujte ale, že jednorázové nalepovací nehty nejsou vhodné k pravidelnému nošení, proto se k jejich aplikaci uchylte jen ve chvíli, kdy budete očekávat speciální událost.
lepeni-nehtovych.tipu
Přípravky pro modeláž nehtů >>

Postup modeláže

Nyní již přicházíme k postupu, jak si svépomocí nalepit a následně i upravit nehtové tipy. Budete-li se držet našich rad a triků, věřte, že nemůžete udělat chybu!

Vaše přírodní nehty je třeba před samotným nalepením nehtových tipů zkrátit a pečlivě odmastit. Pokud byste nehty nechali mastné, tipy by vám na nich nedržely a brzy by se odlouply. Nehty zkraťte pomocí nůžtiček a k odmaštění sáhněte po odlakovači, který neobsahuje aceton – ten je pro nehty mnohem šetrnější a tolik je nezatěžuje.

Následně postupujte stejně, jako při běžné manikúře: máte-li přerostlé či přichycené kůžičky, je třeba pečlivě, ale zároveň šetrně je zatlačit pomocí speciální tyčinky (nejlépe takové, která má gumový konec). A proč je důležité zatlačit kůžičku? Nehty následně pomaleji odrůstají.

Nyní je čas pro výběr umělých nehtů. Snažte se vybírat takové, které co možná nejpřesněji odpovídají velikosti vašich přírodních nehtů – jedině tak dosáhnete maximálně přirozeného vzhledu.

Po celé délce nehtového tipu naneste lepidlo – je lepší používat lepidlo, které není drastického složení a příliš vaše nehty nezatíží a nepoškodí je. Hranu nehtového tipu opřete o nehtové lůžko a přitlačte celý tip k vašemu přírodnímu nehtu. Nejdůležitější je, aby se vám při lepení podařilo potlačit vznik vzduchových bublin mezi vaším nehtem a nehtovým tipem. Chvilku pevně přidržte a pokračujte lepením dalšího tipu.

Nevyhovuje vám délka nehtových tipů? Pak není nic jednoduššího, než ji zkrátit do délky, která pro vás bude přirozená a nebude vám bránit v každodenních činnostech. Stejně tak můžete libovolně upravit tvar nehtových tipů – pomocí pilníku si vytvoříte zaoblené, hranaté nebo i špičaté nehty. Zkrátka dle vlastních potřeb a vkusu.

Na konec nesmíte zapomenout na ošetření nehtového lůžka i kůžičky za pomoci speciálního oleje

 

nehty-2015
Štítky: