Gelové nehty v kurzu

Jaké odstíny gelových nehtů jsou teď v kurzu?

Pro většinu žen představuje úprava nehtů samozřejmou činnost, při které se odreagují, pobaví a zároveň zpestří svůj celkový vzhled. Není se proto čemu divit, že stále více z nich pravidelně navštěvuje kosmetická studia, kde si pod profesionálním dohledem nechávají modelovat gelové nehty. Zvláště ženy, jejichž nehty při práci vyniknou a jsou více na očích, si na jejich vzhledu a dokonalé úpravě dávají mnohem více záležet. Pokud i vy patříte mezi ty, které péče o nehty baví, děláte to se zájmem a radostí, nebojíte se experimentů a po hlavě se pouštíte do nových vzorů, barev či motivů, jistě máte přehled o tom, co se kdy nosí.

gelove-nehty-foto-3

Modeláž nehtů doma >>


Pro ženy, kterým se nelíbí výstřednost

Tlumené barvy byly, jsou a stále budou v kurzu a zkrátka nikdy nevyjdou z módy. Tento fakt ocení především ženy, které nerady poutají pozornost, nelíbí se jim přílišný zájem, ale zároveň chtějí vypadat upraveně i co se jejich nehtů týče. Minimalismus v nehtovém odvětví je stále žádanější, a proto se mu rozhodně nemusíte vyhýbat. Navíc líbí-li se vám tlumenější a střízlivější odstíny, jistě si budete mít z čeho vybírat! Hnědá, tělová, šedá či tmavě zelená barva na vás jistě neupozorní, ale zároveň vašim nehtům dodá příjemný vzhled a upravený design. Mezi netradiční, ale stále oblíbenější patří kovový či modrošedý odstín, kdy je právě v tomto případě lesk více než žádoucí! Nebojte se, že by tyto barvy působily nudně, ba naopak – i když nepřitáhnout tolik pozornosti, pár zvídavých pohledů si jistě ukradnou.

gelove-nehty-foto-1

Manikúra a péče o nehty >>


Pro ženy, které chtějí vyniknout

Absolutním opakem a protipólem jsou ženy, kterým pozornost rozhodně nevadí, ba naopak je pro ně velice příjemná. Ty se určitě nebudou bránit výraznějším barvám, které na jejich nehtech doslova vyniknou a o pozornost a obdivné pohledy jistě nebude nouze. K dostání je stále více pestřejších a křiklavějších odstínů, které stojí za vyzkoušení a možná si je zamilujete i vy! Nechte své ruce rozzářit optimismem, navíc pokud barvu laku sladíte s doplňky, získáte naprosto dokonalý vzhled.

gelove-nehty-foto-2

Gel-laky na nehty >>


Červená barva je nesmrtelná

Žádná jiná barva, než právě červená, nepůsobí tak sexy a sebevědomým dojmem. Představuje nesmrtelnou klasiku stejně jako rudě zbarvené rty. Ovšem ani v oblasti gelových nehtů není rudý odstín pro všechny, proto pokud ani vám červená příliš nevoní, bojíte se její výraznosti či se vám jednoduše nelíbí, sáhněte s klidným srdcem po oranžové.

gelove-nehty-foto-4

 

nehty-2015
Štítky: