Gelové nehty

Gelové nehty

Nehty jsou naší vizitkou

Ačkoli nehty představují jen velmi malou část našeho těla, věřte, že je to jedna z prvních věcí, které si na nás naše okolí všimne. Zvláště pro ženy jsou neupravené nehty doslova noční můrou. Není nic horšího, než když někomu musíte podat ruku, na níž máte nespočet záděrů, nehty okousané jak jen to jde se zbytečky původního laku, ze kterého zbyly už jen malé částečky. Hrůza. Neupravené nehty značí, že se o sebe nestaráme, nedbáme o svůj vzhled a nechceme vypadat dobře. Stejně jako se ženy líčí, aby působily upraveným dojmem, neměly by zapomínat ani na své nehty.

Co jsou to gelové nehty?

Gelové nehty představují módní doplněk, který se v dnešní době těší opravdu vysoké oblíbenosti. Díky gelovým nehtům může mít úplně každá žena nádherně upravené ruce, za které se rozhodně nebude muset stydět. Za posledních pár let se stále více žen stává pravidelnými návštěvnicemi nehtových studií, kde si gelové nehty nechávají aplikovat. Jejich nespornou výhodou je především nekonečná rozmanitost v podobě úžasných barev a nejrůznějších druhů zdobení. Zároveň se nehty nemohou oloupat, proto se ženy nemusí každých deset minut na ruce dívat, nemusí se bát s nimi vykonávat každodenní práce jako je například mytí nádobí – gelové nehty to zkrátka vydrží. Snad jediná nevýhoda, kterou gelovým nehtům musíme přičíst, je omezená životnost. Ačkoli se jejich barva nesloupne, časem začnou odrůstat a je nutné dojít ke kosmetičce na úpravu.

gelove-nehty-kdy-ano-a-kdy-ne

Kdy gelové nehty ano a kdy ne?

Gelové nehty může mít úplně každá žena, jejíž nehty jsou alespoň průměrně zdravé. Gelové nehty jsou krásné, upravené, značí o tom, že o sebe žena pečuje a věnuje pozornost i tak malé části svého těla, jako jsou právě nehty. Nabízí se tedy otázka: Kdy si gelové nehty pořídit a kdy se jim naopak vyhnout? Pokud žena touží po upraveném vzhledu svých rukou, nechce se stydět za oprýskané nehty nebo jednoduše nemá čas na to, aby si neustále hlídala, zda se jí lak na prostředníčku neoloupal, neměla by váhat. Je ale třeba si uvědomit, že gelové nehty něco stojí – a to nejen peníze, ale i čas. Pokud je tedy žena ochotná věnovat jednou do měsíce nějakou tu stokorunu a především i dvě hodiny svého času, může si doplněk zvaný gelové nehty pořídit.

Nehtová kosmetika za skvělé ceny!

gelové nehty >>

manikůra a péče o nehty >>

Ovšem jsou mezi námi i ženy, které ačkoli si gelové nehty přejí sebevíce, nemůžou si je dovolit. Nejčastějším důvodem, proč není správné aplikovat gelové nehty, jsou plísně, které se na nehtech vyskytují. Celkově by měl být celý nehet zdravý a úplně v pořádku, jinak hrozí nepříjemné záněty a bolestivé sundávání, které by bylo nevyhnutelné. V takovém případě je dobré nejdříve nemoc nehtů vyléčit a teprve potom si gelové nehty pořídit.

 

uv-gely-gelove-nehty-sady-na-gelove-nehty

nehty-2015