Jednofázové UV gely

Co jsou jednofázové UV gely?

Jednofázové UV gely jsou tzv. výhrou v loterii, neboť v sobě kombinují to nejlepší z podkladových, modelovacích a zakončovacích UV gelů. Práce s těmito gely je proto velice snadná a především rychlá.

jednofazovy-uv-geljednofazovy-uv-gel-pinkjednofazovy-uv-gel-voilet

 

 

 

 

 

Jednofázové UV gely >>

K čemu slouží jednofázový UV gel?

Jednofázový UV gel slouží k modeláži gelových nehtů. Zpravidla gelové nehty tvoří 3 vrstvy různých gelů: pokladového, modelovacího a vrchního. V tomto případě si ale vystačíte s jedním gelem, který v sobě kombinuje všechny tři druhy UV gelů.

Jak se pracuje s jednofázovým gelem?

Vzhledem k tomu, že tento gel plní funkci podkladového, modelovacího i vrchního gelu, je práce s ním velice jednoduchá a především časově nenáročná. Záleží na tom, kolik vrstev jednofázového gelu se rozhodnete použít. Jedna vrstva tohoto gelu se nechává vytvrdit cca 2-3 minuty v UV lampě.

Má jednofázový UV gel nějaké nevýhody?

Na první pohled se zdá, že jednofázový gel je splněným snem všech žen a dívek, jež si chtějí samy a v pohodlí domova vytvořit gelové nehty, aniž by je to stálo hodiny času. I tento druh gelu ale skrývá jednu nevýhodu. Pokud vlastníte problémové nehty, může se po použití stát, že jednofázový gel špatně přilne k nehtové ploténce a nehty se tak začnou odlupovat.

nehty-2015