Modeláž nehtů doma

Gelové nehty doma, aneb proč se příjemně neodreagovat?

Umělé nehty – ať už akrylové či gelové – se v posledních letech těší stále větší oblibě. Mít krásné a upravené nehty, za které se není třeba stydět, je sen mnoha žen. Převážně ty, jenž se každý den setkávají se spoustou lidí, by si na vzhledu svých nehtů měly dát dostatečně záležet. Ovšem ne každá žena má čas – nebo jednoduše nechce – navštěvovat nehtová studia. Ačkoli se nehtovým studiím a profesionálním pracím manikérek vyhýbají tím nejširším obloukem, přesto se o své nehty chtějí starat. Patříte-li i vy k ženám, které nechtějí své nehty svěřovat do péče salonu a raději si umělé nehty vytvoříte doma sama, využijte produkty nabízené eshopem rájnehtů.cz.

UV lampa

UV lampa sloužící k vytvrzení gelu či akrylu, je jakýmsi základním stavebním kamenem modeláže umělých nehtů. Chcete-li si doma vytvořit například gelové či akrylové nehty, bez kvalitní UV lampy se zkrátka neobejdete. Vyberte si takovou UV lampu, která bude odpovídat vašim požadavkům. Věnujete-li se modeláži častěji, rozhodně byste měla zainventovat do kvalitní UV lampy určené pro náročnější uživatelky. V případě, kdy si nehty doma modelujete jen příležitostně, vám bohatě postačí klasická UV lampa.

UV gely

Rozhodnete-li se dát přednost umělým nehtům vytvořeným pomocí UV gelu, rajnehtu.cz vám přináší více než pestrou nabídku, ze které je opravdu radost vybírat. Do své domácí výbavy byste si určitě měla pořídit UV gel modelovací, podkladový i vrchní – to je základ. Samozřejmostí jsou i speciální UV gely pro modeláž oblíbené francouzské manikúry, pro náročnější a vybíravější uživatelky pak eshop rajnehtu.cz nabízí i pestrý výběr barvených UV gelů.

GEL laky

Součástí modelovací výbavy můžou být i GEL laky, které jsou pro svou barevnou škálu čím dál oblíbenější. GEL laky se nanáší na základovou vrstvu a je nutné nechat je vytvrdnout v UV lampě. Pokud vám nestačí barevná škála UV gelů, rozhodně se nebraňte výběru mezi GEL laky, které přináší nové barvy, nové možností – nový vzhled vašich nehtů!

Nehtové tipy

UV gel si sice můžete nanést na svůj přírodní nehet, toužíte-li ale po netypickém tvaru nehtu nebo větší délce, než kterou vám vaše nehty nabízí, bez nehtových tipů se při modeláži neobejdete. Lepí se lepidlem na vaše nehty, po zaschnutí jej zkrátíte do požadované délky, zapilujete do vytoužené tvaru a následně už postupujete nanesením UV gelu.

modelaz-nehtu-doma

 

Modeláž nehtů není složitou záležitostí...

Bez problému ji zvládne kterákoli žena sama doma – stačí, když si jednoduché kroky dostane do rukou. Pokud si gelové nehty vytváříte poprvé, může se vám celý proces zdát zdlouhavý, složitý a těžký. Věřte, že jakmile si nehty budete tvarovat sama pravidelně, brzy získáte potřebný cvik, díky kterému bude modeláž nehtů příjemnou záležitostí a ideální příležitostí, jak si odpočinout, odreagovat a relaxovat.

gelove-nehty

nehty-2015